RQ3E150BNTB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RQ3E150BNTB
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 15A HSMT8
Ngā Rauemi: 1.RQ3E150BNTB.pdf2.RQ3E150BNTB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RQ3E150BNTB
Tau Wae RQ3E150BNTB Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 15A HSMT8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285055 pcs Pepa Raraunga 1.RQ3E150BNTB.pdf2.RQ3E150BNTB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-HSMT (3.2x3)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 5.3 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-PowerVDFN Ētahi Ingoa RQ3E150BNTBDKR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3000pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 15A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-HSMT (3.2x3)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 15A (Ta)