RQ1C075UNTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ1C075UNTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RQ1C075UNTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 7.5A TSMT8
Ngā Rauemi: 1.RQ1C075UNTR.pdf2.RQ1C075UNTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RQ1C075UNTR
Tau Wae RQ1C075UNTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 7.5A TSMT8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183705 pcs Pepa Raraunga 1.RQ1C075UNTR.pdf2.RQ1C075UNTR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 7.5A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 700mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa RQ1C075UNCT
RQ1C075UNTRCT
RQ1C075UNTRCT-ND
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1400pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 4.5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 7.5A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount TSMT8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7.5A (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AO3422L_104
AO3422L_104
Kaihanga: Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 55V SOT23