RP1L055SNTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RP1L055SNTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP1L055SNTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 5.5A MPT6
Ngā Rauemi: RP1L055SNTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP1L055SNTR
Tau Wae RP1L055SNTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 5.5A MPT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5882 pcs Pepa Raraunga RP1L055SNTR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato MPT6
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 49 mOhm @ 5.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, Flat Leads Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 730pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 5.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount MPT6
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5.5A (Ta)