RLZTE-116.2C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RLZTE-116.2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RLZTE-116.2C
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.2V 500MW LLDS
Ngā Rauemi: RLZTE-116.2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLZTE-116.2C
Tau Wae RLZTE-116.2C Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.2V 500MW LLDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5159 pcs Pepa Raraunga RLZTE-116.2C.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.2V Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato LLDS Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.2V 500mW ±3% Surface Mount LLDS I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 3V