RLS4150TE-11
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RLS4150TE-11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RLS4150TE-11
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 50V 200MA LLDS
Ngā Rauemi: RLS4150TE-11.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLS4150TE-11
Tau Wae RLS4150TE-11 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 50V 200MA LLDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5434 pcs Pepa Raraunga RLS4150TE-11.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 50V
Pūrere Pūrere Whakarato LLDS Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 4ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Ētahi Ingoa RLS4150TE-11CT Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 200°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 50V 200mA Surface Mount LLDS I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 50V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA Capacitance @ Vr, F 2.5pF @ 0V, 1MHz
Tau Wae Tuakiri RLS4150
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RLS4K5E
RLS4K5E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 4.5K OHM 150W WIREWOUND LIN
I roto i te taonga: 650 pcs
Tikiake: RLS4K5E.pdf
RFQ
RLS50R
RLS50R
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 50 OHM 150W WIREWOUND LINEAR