RHP020N06T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RHP020N06T100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RHP020N06T100
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 2A SOT-89
Ngā Rauemi: 1.RHP020N06T100.pdf2.RHP020N06T100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RHP020N06T100
Tau Wae RHP020N06T100 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 2A SOT-89 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182440 pcs Pepa Raraunga 1.RHP020N06T100.pdf2.RHP020N06T100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 500mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA Ētahi Ingoa RHP020N06T100TR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 140pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 2A (Ta) 500mW (Ta) Surface Mount MPT3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)