RGTV60TS65GC11
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RGTV60TS65GC11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGTV60TS65GC11
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua 650V 30A FIELD STOP TRENCH IGBT
Ngā Rauemi: RGTV60TS65GC11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGTV60TS65GC11
Tau Wae RGTV60TS65GC11 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga 650V 30A FIELD STOP TRENCH IGBT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41116 pcs Pepa Raraunga RGTV60TS65GC11.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 30A
Tauira Whakamātautau 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 33ns/105ns
Te Whakawhiti Energy 570µJ (on), 500µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247N
Raupapa - Mana - Max 194W
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Puta Taui 64nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Trench Field Stop 650V 60A 194W Through Hole TO-247N
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 120A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 60A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RGTSM6-C
RGTSM6-C
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: SHEET METAL SCREW HEX SLOTTED M6
I roto i te taonga: 116093 pcs
Tikiake: RGTSM6-C.pdf
RFQ
RGTV60TS65DGC11
RGTV60TS65DGC11
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: 650V 30A FIELD STOP TRENCH IGBT