RFNL20TJ6SGC9
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFNL20TJ6SGC9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFNL20TJ6SGC9
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GP 600V 20A TO220ACFP
Ngā Rauemi: 1.RFNL20TJ6SGC9.pdf2.RFNL20TJ6SGC9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFNL20TJ6SGC9
Tau Wae RFNL20TJ6SGC9 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GP 600V 20A TO220ACFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67838 pcs Pepa Raraunga 1.RFNL20TJ6SGC9.pdf2.RFNL20TJ6SGC9.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220ACFP Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 180ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2 Full Pack
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 20A Through Hole TO-220ACFP I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -