RDD050N20TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RDD050N20TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RDD050N20TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 5A CPT3
Ngā Rauemi: RDD050N20TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RDD050N20TL
Tau Wae RDD050N20TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 5A CPT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80671 pcs Pepa Raraunga RDD050N20TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato CPT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 720 mOhm @ 2.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 20W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa RDD050N20TLDKR
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 292pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 9.3nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 5A (Ta) 20W (Tc) Surface Mount CPT3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)