RBR5LAM30ATR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR5LAM30ATR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBR5LAM30ATR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDTM
Ngā Rauemi: 1.RBR5LAM30ATR.pdf2.RBR5LAM30ATR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBR5LAM30ATR
Tau Wae RBR5LAM30ATR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDTM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267595 pcs Pepa Raraunga 1.RBR5LAM30ATR.pdf2.RBR5LAM30ATR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 540mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-128 Ētahi Ingoa RBR5LAM30ACT
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 5A Surface Mount PMDTM I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A Capacitance @ Vr, F -