RBR3LAM30ATR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR3LAM30ATR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBR3LAM30ATR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDTM
Ngā Rauemi: 1.RBR3LAM30ATR.pdf2.RBR3LAM30ATR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBR3LAM30ATR
Tau Wae RBR3LAM30ATR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDTM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 550486 pcs Pepa Raraunga 1.RBR3LAM30ATR.pdf2.RBR3LAM30ATR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 580mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-128 Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 3A Surface Mount PMDTM
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A