RBR2MM30BTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR2MM30BTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBR2MM30BTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDU
Ngā Rauemi: 1.RBR2MM30BTR.pdf2.RBR2MM30BTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBR2MM30BTR
Tau Wae RBR2MM30BTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 378484 pcs Pepa Raraunga 1.RBR2MM30BTR.pdf2.RBR2MM30BTR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 490mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa RBR2MM30BCT
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 2A Surface Mount PMDU
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 80µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A