RBR2LAM40ATFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR2LAM40ATFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBR2LAM40ATFTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Ngā Rauemi: RBR2LAM40ATFTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBR2LAM40ATFTR
Tau Wae RBR2LAM40ATFTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 470671 pcs Pepa Raraunga RBR2LAM40ATFTR.pdf
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM
Tere Fast Recovery = 200mA (Io) Raupapa Automotive, AEC-Q101
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOD-128
Ētahi Ingoa RBR2LAM40ATFCT Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 2A Surface Mount PMDTM
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 80µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A