RBE05SM20AT2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBE05SM20AT2R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBE05SM20AT2R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 20V 500MA EMD2
Ngā Rauemi: 1.RBE05SM20AT2R.pdf2.RBE05SM20AT2R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBE05SM20AT2R
Tau Wae RBE05SM20AT2R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 20V 500MA EMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 840003 pcs Pepa Raraunga 1.RBE05SM20AT2R.pdf2.RBE05SM20AT2R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 530mV @ 500mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato EMD2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-79, SOD-523 Ētahi Ingoa RBE05SM20AT2RCT
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount EMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 500mA