RB578VAM100TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB578VAM100TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB578VAM100TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 700MA TUMD2M
Ngā Rauemi: 1.RB578VAM100TR.pdf2.RB578VAM100TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB578VAM100TR
Tau Wae RB578VAM100TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 700MA TUMD2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 570606 pcs Pepa Raraunga 1.RB578VAM100TR.pdf2.RB578VAM100TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 700mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2M Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa RB578VAM100TRTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 700mA Surface Mount TUMD2M I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200nA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 700mA Capacitance @ Vr, F -