RB520G-30T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB520G-30T2R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB520G-30T2R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMD2
Ngā Rauemi: 1.RB520G-30T2R.pdf2.RB520G-30T2R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB520G-30T2R
Tau Wae RB520G-30T2R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 593429 pcs Pepa Raraunga 1.RB520G-30T2R.pdf2.RB520G-30T2R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 450mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato VMD2 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa RB520G-30T2R-ND
RB520G-30T2RTR
RB520G30T2R
Te Mahinga Mahi - Ngaru 125°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMD2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 10V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F -