RB480Y-40T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB480Y-40T2R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB480Y-40T2R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V EMD4
Ngā Rauemi: 1.RB480Y-40T2R.pdf2.RB480Y-40T2R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB480Y-40T2R
Tau Wae RB480Y-40T2R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V EMD4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 961848 pcs Pepa Raraunga 1.RB480Y-40T2R.pdf2.RB480Y-40T2R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 550mV @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato EMD4 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-75-4, SOT-543 Ētahi Ingoa RB480Y-40T2RTR
RB480Y40T2R
Te Mahinga Mahi - Ngaru 125°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 2 Independent
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Independent Schottky 40V 200mA Surface Mount SC-75-4, SOT-543 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200mA Tau Wae Tuakiri RB480Y-40