RB400VAM-50TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB400VAM-50TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB400VAM-50TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 50V 500MA TUMD2M
Ngā Rauemi: 1.RB400VAM-50TR.pdf2.RB400VAM-50TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB400VAM-50TR
Tau Wae RB400VAM-50TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 50V 500MA TUMD2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 721158 pcs Pepa Raraunga 1.RB400VAM-50TR.pdf2.RB400VAM-50TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 550mV @ 500mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 50V
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2M Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 50V 500mA Surface Mount TUMD2M
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 500mA
Capacitance @ Vr, F 130pF @ 0V, 1MHz