RB225NS-40TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB225NS-40TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB225NS-40TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V LPDS
Ngā Rauemi: 1.RB225NS-40TL.pdf2.RB225NS-40TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB225NS-40TL
Tau Wae RB225NS-40TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V LPDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61580 pcs Pepa Raraunga 1.RB225NS-40TL.pdf2.RB225NS-40TL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 550mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato LPDS Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa RB225NS-40TLCT
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A