RB201A60T-31
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB201A60T-31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB201A60T-31
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 60V 2A MSR
Ngā Rauemi: RB201A60T-31.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB201A60T-31
Tau Wae RB201A60T-31 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 2A MSR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5181 pcs Pepa Raraunga RB201A60T-31.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 580mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato MSR Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case DO-41 Mini, Axial Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 60V 2A Through Hole MSR I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 60V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F -