RB168VAM100TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB168VAM100TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB168VAM100TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua SCHOTTKY BARRIER DIODE
Ngā Rauemi: RB168VAM100TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB168VAM100TR
Tau Wae RB168VAM100TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 991926 pcs Pepa Raraunga RB168VAM100TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2M Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 1A Surface Mount TUMD2M
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300nA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A