RB095BGE-40TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB095BGE-40TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB095BGE-40TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO252
Ngā Rauemi: RB095BGE-40TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB095BGE-40TL
Tau Wae RB095BGE-40TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175620 pcs Pepa Raraunga RB095BGE-40TL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 550mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252GE Tere -
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa RB095BGE-40TL-ND
RB095BGE-40TLTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 6A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 6A