RB088T100HZC9
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB088T100HZC9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB088T100HZC9
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua SCHOTTKY BARRIER DIODE
Ngā Rauemi: 1.RB088T100HZC9.pdf2.RB088T100HZC9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB088T100HZC9
Tau Wae RB088T100HZC9 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 138572 pcs Pepa Raraunga 1.RB088T100HZC9.pdf2.RB088T100HZC9.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 870mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FN Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 8.2ns
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-220-3 Full Pack
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A