RB075BM40STL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB075BM40STL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB075BM40STL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 5A TO252
Ngā Rauemi: 1.RB075BM40STL.pdf2.RB075BM40STL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB075BM40STL
Tau Wae RB075BM40STL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 5A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117588 pcs Pepa Raraunga 1.RB075BM40STL.pdf2.RB075BM40STL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa RB075BM40STLTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 5A Surface Mount TO-252
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A