RB068M-60TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB068M-60TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB068M-60TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU
Ngā Rauemi: RB068M-60TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB068M-60TR
Tau Wae RB068M-60TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135904 pcs Pepa Raraunga RB068M-60TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 765mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa RB068M-60CT
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 60V 2A Surface Mount PMDU
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.5µA @ 60V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A