RB055LA-40TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB055LA-40TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB055LA-40TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDT
Ngā Rauemi: RB055LA-40TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB055LA-40TR
Tau Wae RB055LA-40TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 337287 pcs Pepa Raraunga RB055LA-40TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 620mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDT Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-128 Ētahi Ingoa RB055LA-40TR-ND
RB055LA-40TRTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 3A Surface Mount PMDT
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A