RB050LA-30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB050LA-30TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB050LA-30TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDT
Ngā Rauemi: RB050LA-30TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB050LA-30TR
Tau Wae RB050LA-30TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154468 pcs Pepa Raraunga RB050LA-30TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 450mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDT Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-128 Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 3A Surface Mount PMDT I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -