R6015ANJTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6015ANJTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R6015ANJTL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R6015ANJTL
Tau Wae R6015ANJTL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30134 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato LPTS Raupapa -
Runa I (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 7.5A, 10V Whakaaetanga Mana (Max) 100W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1700pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 15A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount LPTS
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)