R6008ANX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6008ANX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R6008ANX
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 8A TO-220FM
Ngā Rauemi: R6008ANX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R6008ANX
Tau Wae R6008ANX Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 8A TO-220FM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54859 pcs Pepa Raraunga R6008ANX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FM
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 4A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 50W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 680pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 8A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)