QS8J12TCR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
QS8J12TCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QS8J12TCR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET 2P-CH 12V 4.5A TSMT8
Ngā Rauemi: QS8J12TCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QS8J12TCR
Tau Wae QS8J12TCR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET 2P-CH 12V 4.5A TSMT8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190751 pcs Pepa Raraunga QS8J12TCR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Pūrere Pūrere Whakarato TSMT8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 29 mOhm @ 4.5A, 4.5V
Mana - Max 550mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SMD, Flat Lead Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4200pF @ 6V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 4.5V Momo FET 2 P-Channel (Dual)
FET Pānga Logic Level Gate, 1.5V Drive Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 12V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 12V 4.5A 550mW Surface Mount TSMT8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4.5A