QS5U12TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
QS5U12TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QS5U12TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 2A TSMT5
Ngā Rauemi: 1.QS5U12TR.pdf2.QS5U12TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QS5U12TR
Tau Wae QS5U12TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 2A TSMT5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 216614 pcs Pepa Raraunga 1.QS5U12TR.pdf2.QS5U12TR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 1mA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT5
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 2A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.25W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 175pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 3.9nC @ 4.5V Momo FET N-Channel
FET Pānga Schottky Diode (Isolated) Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 2A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount TSMT5
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QS5.DNET
QS5.DNET
Kaihanga: PULS
Whakaahuatanga: DIN RAIL DNET PSU 92W 24V 3.8A