PMR50HZPJU10L
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PMR50HZPJU10L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMR50HZPJU10L
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 5% 1W 2010
Ngā Rauemi: PMR50HZPJU10L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMR50HZPJU10L
Tau Wae PMR50HZPJU10L Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 5% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 381125 pcs Pepa Raraunga PMR50HZPJU10L.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa PMR Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa PMR50HZPJU10L-ND
RHM.010ATTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.019" (0.47mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film