PMR100HZPFU8L00
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PMR100HZPFU8L00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMR100HZPFU8L00
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.008 OHM 1% 2W 2512
Ngā Rauemi: PMR100HZPFU8L00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMR100HZPFU8L00
Tau Wae PMR100HZPFU8L00 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.008 OHM 1% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 367672 pcs Pepa Raraunga PMR100HZPFU8L00.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa PMR Tuhinga 8 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa PMR100HZPFU8L00-ND
RHM.008AUTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.019" (0.47mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 8 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film