PDZVTR27A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PDZVTR27A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZVTR27A
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE
Ngā Rauemi: 1.PDZVTR27A.pdf2.PDZVTR27A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZVTR27A
Tau Wae PDZVTR27A Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga ZENER DIODE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 439873 pcs Pepa Raraunga 1.PDZVTR27A.pdf2.PDZVTR27A.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 27V Te manawanui ±7.04%
Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-128 Ētahi Ingoa PDZVTR27ACT
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 16 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 27V 1W ±7.04% Surface Mount PMDTM I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 21V