MTZJT-778.2C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-778.2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTZJT-778.2C
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 8.2V 500MW MSD
Ngā Rauemi: MTZJT-778.2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTZJT-778.2C
Tau Wae MTZJT-778.2C Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 8.2V 500MW MSD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4622 pcs Pepa Raraunga MTZJT-778.2C.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 8.2V Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato MSD Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case DO-204AG, DO-34, Axial Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 8.2V 500mW ±3% Through Hole MSD I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 5V