MNR34J5ABJ511
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR34J5ABJ511 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNR34J5ABJ511
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2012
Ngā Rauemi: MNR34J5ABJ511.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNR34J5ABJ511
Tau Wae MNR34J5ABJ511 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2012 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4768 pcs Pepa Raraunga MNR34J5ABJ511.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.122" W (5.20mm x 3.10mm)
Raupapa MNR Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 510
Mana Ma te Mea 125mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2012, Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa MNR34511TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Whakaahuatanga Taipitopito 510 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals