MNR18ERAPJ473
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR18ERAPJ473 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNR18ERAPJ473
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1606
Ngā Rauemi: MNR18ERAPJ473.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNR18ERAPJ473
Tau Wae MNR18ERAPJ473 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1606 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6034 pcs Pepa Raraunga MNR18ERAPJ473.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Raupapa MNR Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1606, Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa MNR18ERAPJ473-ND
RHM1633TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals