MNR14ERAPJ910
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR14ERAPJ910 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNR14ERAPJ910
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206
Ngā Rauemi: 1.MNR14ERAPJ910.pdf2.MNR14ERAPJ910.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNR14ERAPJ910
Tau Wae MNR14ERAPJ910 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5851 pcs Pepa Raraunga 1.MNR14ERAPJ910.pdf2.MNR14ERAPJ910.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa MNR Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 91
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa RHM1506CT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito 91 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals