MNR14ERAPJ334
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR14ERAPJ334 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNR14ERAPJ334
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 330K OHM 1206
Ngā Rauemi: 1.MNR14ERAPJ334.pdf2.MNR14ERAPJ334.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNR14ERAPJ334
Tau Wae MNR14ERAPJ334 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 330K OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4330551 pcs Pepa Raraunga 1.MNR14ERAPJ334.pdf2.MNR14ERAPJ334.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa MNR Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa RHM1458CT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito 330k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals