MNR12ERAPJ511
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR12ERAPJ511 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNR12ERAPJ511
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0606
Ngā Rauemi: 1.MNR12ERAPJ511.pdf2.MNR12ERAPJ511.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNR12ERAPJ511
Tau Wae MNR12ERAPJ511 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0606 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6737239 pcs Pepa Raraunga 1.MNR12ERAPJ511.pdf2.MNR12ERAPJ511.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Raupapa MNR Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 510
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0606, Convex Ētahi Ingoa MNR12ERAPJ511-ND
RHM1592TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Whakaahuatanga Taipitopito 510 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex