MNR12ERAPJ131
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR12ERAPJ131 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNR12ERAPJ131
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 130 OHM 0606
Ngā Rauemi: 1.MNR12ERAPJ131.pdf2.MNR12ERAPJ131.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNR12ERAPJ131
Tau Wae MNR12ERAPJ131 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 130 OHM 0606 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4742 pcs Pepa Raraunga 1.MNR12ERAPJ131.pdf2.MNR12ERAPJ131.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Raupapa MNR Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 130
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0606, Convex Ētahi Ingoa RHM1374TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Whakaahuatanga Taipitopito 130 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex