MNR04M0ABJ331
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04M0ABJ331 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNR04M0ABJ331
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804
Ngā Rauemi: MNR04M0ABJ331.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNR04M0ABJ331
Tau Wae MNR04M0ABJ331 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5662 pcs Pepa Raraunga MNR04M0ABJ331.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Raupapa MNR Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0804, Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa MNR04331TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±300ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals