MNR02MRAPJ101
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR02MRAPJ101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNR02MRAPJ101
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404
Ngā Rauemi: 1.MNR02MRAPJ101.pdf2.MNR02MRAPJ101.pdf3.MNR02MRAPJ101.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNR02MRAPJ101
Tau Wae MNR02MRAPJ101 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Raupapa MNR Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0404 (1010 Metric), Convex Ētahi Ingoa MNR02MRAPJ101-ND
RHM1573TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex