MCR18EZPJ390
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18EZPJ390 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR18EZPJ390
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 39 OHM 5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: MCR18EZPJ390.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR18EZPJ390
Tau Wae MCR18EZPJ390 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 39 OHM 5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5048 pcs Pepa Raraunga MCR18EZPJ390.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa MCR Tuhinga 39 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RHM39ERCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film