MCR18ERTJ3R6
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTJ3R6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR18ERTJ3R6
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.6 OHM 5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.MCR18ERTJ3R6.pdf2.MCR18ERTJ3R6.pdf3.MCR18ERTJ3R6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR18ERTJ3R6
Tau Wae MCR18ERTJ3R6 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 3.6 OHM 5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa MCR Tuhinga 3.6 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RHM3.6CKTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.6 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film