MCR18ERTF9533
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTF9533 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR18ERTF9533
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 953K OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.MCR18ERTF9533.pdf2.MCR18ERTF9533.pdf3.MCR18ERTF9533.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR18ERTF9533
Tau Wae MCR18ERTF9533 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 953K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa MCR Tuhinga 953 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RHM953KCJTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 953 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film