MCR18ERTF7153
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR18ERTF7153 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR18ERTF7153
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 715K OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.MCR18ERTF7153.pdf2.MCR18ERTF7153.pdf3.MCR18ERTF7153.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR18ERTF7153
Tau Wae MCR18ERTF7153 Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 715K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Raupapa MCR
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa RHM715KCJCT Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MCR18ERTF7153
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 715k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 715K OHM 1% 1/4W 1206