MCR18ERTF48R7
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR18ERTF48R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR18ERTF48R7
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 48.7 OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.MCR18ERTF48R7.pdf2.MCR18ERTF48R7.pdf3.MCR18ERTF48R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR18ERTF48R7
Tau Wae MCR18ERTF48R7 Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 48.7 OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Raupapa MCR
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa RHM48.7CJTR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MCR18ERTF48R7
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 48.7 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 48.7 OHM 1% 1/4W 1206