MCR10EZPJ910
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10EZPJ910 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR10EZPJ910
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 91 OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: MCR10EZPJ910.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR10EZPJ910
Tau Wae MCR10EZPJ910 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 91 OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5858 pcs Pepa Raraunga MCR10EZPJ910.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa MCR Tuhinga 91 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RHM91ARTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 91 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film