MCR10EZHFSR047
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10EZHFSR047 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR10EZHFSR047
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0805
Ngā Rauemi: MCR10EZHFSR047.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR10EZHFSR047
Tau Wae MCR10EZHFSR047 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 535574 pcs Pepa Raraunga MCR10EZHFSR047.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 200/ +800ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa MCR Tuhinga 47 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RHM.047NCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film